EVDEN EVE NAKLİYAT

(0212) 429 57 70

Ofis Taşımacılığı

ileÖmer Özkaya

Ofis Taşımacılığı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


0533 926 4550 Bir ofisteki taşımacılık işini kendiniz koordine etmekte zorlanabilirsiniz. Ama endişelenmeyin!

Ofis çalışanı profesyonellerinden oluşan ekibimiz iyi eğitimli ve oldukça deneyimlidir. Bu konu ofis mobilyalarınızın, bilgisayarlarınızın, dosyalarınızın ve daha fazlasının değerini dikkate aldığınızda son derece önemlidir.

2018 için yeni: İstanbul’daki  Özkaya Nakliyat, artık Türkiye Nakliyeciler Derneği (TND®) tarafından tanınan bir Sertifikalı Ofis Taşımacılık® şirketidir.

Fortune 500 şirketleri, yerel yönetimler, küçük işletmeler ve aradaki her şey için mobilya veya taşınan ofisler kurguluyoruz. Ayrıca, bir taşımacılık sırasında pasif kaldığınız süreyi kısaltmaya odaklanıyoruz, böylece şirketiniz olabildiğince hızlı bir şekilde çalışır hale geliyor.

ozkaya-istanbul-sehir-ici-nakliyat-19
ozkaya-istanbul-sehir-ici-nakliyat-19

Neler Taşıyoruz

Ofis Masaları Sandalyeler ve kanepeler
Resimler ve Sanat
Konferans Odası Masaları

Hücreleri
İş İstasyonları
Modüler Mobilya
Duvar Panel Sistemleri

Raflar ve Kitaplıklar
Dosyalama Dolapları ve Dosyaları
Bilgisayar ve Ekipman
Konferans Odası Masaları

ozkaya-istanbul-sehir-ici-nakliyat-7
ozkaya-istanbul-sehir-ici-nakliyat-7

Büro Taşımacılığı, Kurumsal ve Ticari Taşıma

Ofis taşımacılığı ve ticari yer değişimleri konusunda uzmanız. Hareket halindeyken mevcut ofis alanınızı parçalara ayıracağız, tüm parçaları güvenli bir şekilde paketleyeceğiz, her şeyi taşıyacağız ve daha sonra yeni konumunuza yeniden yükleyeceğiz. Ve bunu istediğiniz tüm özelliklerine göre yapıyoruz.

Çoğu şirket ve diğer kuruluşlar ofislerini çok sık taşımıyor. Bu, hareket ettiklerinde ya da yeniden yerleştirmenin sorunsuz ve verimli geçtiğinden emin olmak için profesyonel ofis taşımacılık çalışanlarından yardım almaları gerektiği anlamına gelir.

0533 926 4550

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Yazar hakkında

Ömer Özkaya editor

Özkaya Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1995 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

    TIKLA ARA