Bakırköy Nakliye Hizmeti

ileÖmer Özkaya

Bakırköy Nakliye Hizmeti

Bakırköy nakliye hizmeti vermekte olan firmalar arasında, aktif ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmayız. Sürekli işimizi geliştirerek, yenilikler yapıyoruz.

Avrupa standartlarında taşıma hizmeti sunuyoruz. Standartlarımızı daima yüksek tutmak için, çalışanlarımızı sürekli eğitime tabii tutmaktayız. Bu eğitim sayesinde müşteri olan dialog ve taşıma prensipleri anlatılmaktadır.

Bu sayede, Bakırköy nakliye hizmetini eşyalarınızın zarar görmeyeceği şekilde rahatlıkla yapmaktayız. Ayrıca hızlı nakliye ile, taşınma sürenizi de ene aza indiriyoruz.

Bakırköy Nakliye Fiyatları

Bakırköy nakliye fiyatlarını, birkaç unsur belirlemektedir. Bunların en başında taşınılacak eşya miktarı belirlemektedir. Taşınılacak eşya miktarını evin büyüklüğü veya istenilecek fotoğraflar ile belirlenebilmektedir.

Bakırköy nakliye fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur ise; taşımacılığın yapılacağı ilçeler arasındaki km farkıdır. Ayrıca eşyanızın dolap sayısı da, marangozun yapacağı bir işlem olduğu için fiyat farkını yansıtılmaktadır.

Nakliye hizmetinden yararlanabilmek için, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Pazar günleri de hizmet vermekteyiz.

Yazar hakkında

Ömer Özkaya administrator

Özkaya Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1995 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

İletişime Geç