Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

ileÖmer Özkaya

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli kadromuz ile, Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunmaktayız. Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile, fiyatlarımızı makul seviyeler de tutup, kalitemizden ödün vermeden eşyalarınızı taşıyoruz.

1997 yılında kurulan Özkaya nakliyat, personellerini titizlikle seçmektedir. Tüm çalışma arkadaşlarımız nakliye sektöründe tecrübe edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetini, sorunsuz ve kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Beylikdüzü nakliyat firması olarak, sizlere daha iyi hizmet vermek adına sürekli firmamızı yenilemekte ve hizmet kalitemizi artırmaktayız. Personellerimize vermiş olduğumuz sürekli eğitimler sayesinde, taşınma sırasında sizlerle kuracağı iletişimden, hangi eşyanın nasıl taşınması ve paketlenmesi gerektiğine kadar detaylı bilgiler verilmektedir.

Firmamız hakkında detaylı bilgi ve Beylikdüzü nakliyat fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Özkaya nakliyat ailesi olarak sabah 09:00’dan, akşam 23:00’a kadar bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerimiz arasında, en çok ilgi duyulan ve tercih edilen hizmetimiz, paketleme ve kolileme işlemimizdir.

Taşınma sırasında, sadece ziynet eşyalarınız dışında kalan, tüm eşyalarınızı paketleyip, kolilere koyuyoruz. Bu sayede sizin, taşınma sırasında iş yükünüzü azaltıyoruz. Ayrıca paketleri, yeni taşınacağınız evinizde istediğiniz odaya yerleşimine de yardımcı oluyoruz.

Beylikdüzü nakliyat olarak, ikamet ettiğiniz ilçeden başka bir ilçeye veya başka bir şehre nakliye işleminizi gerçekleştiriyoruz. Özellikle şehirler arası nakliye hizmetin de sürekli bulunduğumuz konumu sizlere hatırlatarak detaylı bilgi sunmaktayız.

Özkaya nakliyat ailesi olarak, tüm taşımacılık hizmetlerimiz sigortalı bir şekilde yapılmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmetinin size avantajı; oluşabilecek eşyanın hasar alması durumunda, bu hasarın temini mümkündür.

Asansörlü Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti sayesinde, nakliye işlem süresi oldukça kısa sürmektedir. Firmamız kendi bünyesinde bulunan araçları ile bu hizmeti karşıladığı için, sizlere ekonomik fiyat teklifleri sunabilmektedir.

Asansörlü nakliyat ile, eşyalarınız hiç bir zarar görmez. Nakliye kamyonumuz ve vinç desteği ile bu hizmeti sağlıyoruz. Uzman vinç operatörümüz ile güvenli bir şekilde, asansörlü Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Firmamız pazar günleri de hizmet vermektedir. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları bize çekinmeden sorabilirsiniz…

Yazar hakkında

Ömer Özkaya administrator

Özkaya Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1995 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

İletişime Geç